SUFORMUOKITE TINKAMUS SPORTO IR MITYBOS ĮPROČIUS PER 30d

NAUJAS MARATONAS STARTUOJA SPALIO 8d.
DOVANŲ GAUNATE NAUJĄ MITYBOS PLANĄ VISAI SAVAITEI su AUTORINIAIS RECEPTAIS

PATIKRINTA PRAKTIKA, KURI LEIS PER 30 DIENŲ PASIEKTI STULBINANČIUS REZULTATUS SPORTO, SVEIKATINGUMO IR SAVIJAUTOS SRITYSE!

TIKROS MOTERŲ ISTORIJOS ZIZAS FIT GRUPĖJE!

KAIP AŠ PASIEKSIU NORIMUS REZULTATUS?

Prisijungus gausi prieigą prie daugiau nei 12 sporto maratonų.

Kiekvieno maratono trukmė yra nuo 14 iki 40 dienų. Kiekvienas maratonas padeda pasiekti skirtingus rezultatą kiekvienai kūno daliai. 

Maratonai skirti: svorio metimui, raumenų stangrumui. 

Pavyzdiniai mitybos planai ir receptai

Kiekviena moteris prisijungus prie grupės gauna daugybė naudingų įrankių, kurie padeda pasiekti rezultatus greičiau. Keli iš pagalbinių įrankių yra, kad duodame grupės nariams mitybos planus ir receptus, kad kasdienybė taptų lengvesnė siekiant norimų rezultatų.

Motyvaciniai ir papildomi seminarai

Kiekvieną mėnesį jūsų pasirinkta tema mes kuriame papildomus motyvacinius seminarus, kad galėtumet įgauti daugiau naudingų žinių apie mitybą, sveiką gyvenseną ir psichologiją.

Tai drąstiškai prisideda prie kiekvienos moters pokyčių grupėje.

DAR VIS SUNKU APSISPRĘSTI...? 

 • - NEVEIKSMINGOS IR ALINANČIOS DIETOS - Galima ir be jų lengvesniu keliu pasiekti rezultatus.
 • - VARGINANČIOS IR NEĮDOMIOS TRENIRUOTĖS - Galima lengviau pasiekti rezultatus sportuojant mažiau, bet efektyviau namuose vos 20 min. per dieną.
 • - PASIMĖTIMAS IR NUSIVYLIMAS SAVIMI- Galima būti tarp bendraminčių ir nuolatos turėti palaikymą iš šono.
 • - NETURĖJIMAS TINKAMŲ ŽINIŲ - Geriau gauti žinias iš profesionalų, kurie pakeitė tūkstančių žmonių gyvenimus.
 • - NEŽINOJIMAS KADA IR KĄ VALGYTI - Grupėje lengvi ir paprasti receptai. Tikrai ne sausa vištiena ar salonos be padažo.

ZIZAS FIT NARYSTĖS PRIVALUMAI:

 • - Tapsite uždaros moterų bendruomenės dalimi Facebook’e grupėje ir prisijungsite prie +1500 moterų, kurios rūpinasi savo sveikata ir grožiu.
 • - Turėsite galimybę sportuoti tada, kai Jums yra patogu ir pamiršite visiems laikams tas nuobodžias ir varginančias treniruotes po kurių negalite nieko daryti.
 • - Live transliacijų metu galėsite užduoti Jums rūpimus klausimus ir gauti atsakymus, taip Jus greičiau tobulėsi ir įgausite naujų žinių, kurios padės Jums susikurti tokį kūną, kokio norite.
 • - Galėsite peržiūrėti visus seminarus, motyvacinius bei sporto video Jums patogiu laiku ir suspėsite dienos metu, ne tik nuveikti svarbius darbus, bet ir įgausite naudingų žinių.
 • - Surasite grupėje bendraminčių, kurios Jus palaikys ir paskatins judėti pirmyn, todėl visada atėjus sunkiems momentams turėsite stiprų palaikymą iš šono.

ŠTAI KĄ MOTERYS KALBA PO TRENIRUOČIŲ...

ZIZAS FIT MOTERŲ GRUPĘ PRISTATO:

ŠTAI KĄ GAUNATE PRISIJUNGĘ:

ŠTAI KOKIUS REZULTATUS PASIEKĖ ANASTASIJOS ZIZAS KLIENTĖS:

Norite ir jūs pakeisti savo gyvenimą kardinaliai per ateinančias 30 dienų?

Prisijunkite prie Zizas Fit grupės dabar!

 • Ypatingas pasiruošimo VASARAI MARATONAS. Sukurtas specialiai vasaros sezonui. Trumpos, bet itin efektyvios treniruotės neužima daug laiko ir suteikia nuostabių rezultatų.
 • 14 dienų Moters Savivertės Kėlimo kursas, kurio dėka kiekviena moteris pasikels savo savivertę ir pradės pasitikėti savo kūnu, protu ir vidumi. Tai praktinis kursas, kuri padės Jums atrasti tikrąją vertę sau ir gyventi laimingą gyvenimą.
 • 21dienos SPECIALUS anti-celiulitinis maratonas, kuris padės efektyvių treniruočių metu pamiršti visiems laikams celiulito pasekmes ir sveikų receptų pagalba subalansuosite savo mitybą ir pamilsite save tokią kokia esate - TOBULA.
 • 21 dienos SPECIALUS Pilvo Preso maratonas, kurio metu efektyvių treniruočių metu sustiprinsite pilvo preso raumenis ir numesite nereikalingus kilogramus, kurie jau ilgą laiką jūsų netenkina. 
 • 30 dienų SPECIALUS 2.0 Riebalų deginimo maratonas, kuris padės jums efektyvių treniruočių metu susikurti tokią figūrą kokios norite. Šalia to gausite įvairių receptų ir patarimų rinkinį, todėl daugiau nebereikės pirkti naujų mitybos ar sporto programų, kad gautumėte norimą rezultatą. 
 • 21 dienos aktyvumo maratonas (vaizdo pamokos, teorinės žinios, receptai ir patarimai).
 • Uždara Facebook grupė visiems jūsų rūpimiems klausimams ir atsakymas, tai padės jums rasti atsakymus vienoje vietoje, todėl nebereikės naršyti internete valandų valandas, kad rastumėte atsakymus.
 • 1 k. per mėnesį Live transliacija, kurios metu turėsite galimybę tiesioginiame eteryje pabendrauti su Anastasija Zizas ir Vadimu Zizu ir gauti profesionalius atsakymus.
 • Sveikuoliškų receptų rinkinys (nuolatos atsinaujinantis), tai padės užmiršti visiems laikams sunkiai ir ilgai gaminamus gardžius patiekalus/skanėstus ir taip sutaupysite savo ir šeimos laiką.
 • Kiekvieną mėnesį atsinaujinančios vaizdo pamokos, kurios leis kiekvieną mėnesį gauti naujų žinių, kurias pritaikius galėsite gauti patį geriausią rezultatą.

KARTU SU NARYSTE GAUNATE DOVANAS:

Psichologinis seminaras Moters savivertei pakelti, kuris padės tau atrasi pasitikėjimą savimi, jaustis gerai ir būti laimingai.

Pavyzdinis mitybos planas jūsų geresniems rezultatam kuris padės aiškiai žinoti ką valgyti dienos metu, kad turėtumėte gražų kūną.

Lietuvoje tapusio knygos - bestselerio "(Ne)adekvatus aš" audio knyga, tai padės tau pasižiūrėti į gyvenimą kitu kampu.

Dažniausiai užduodami klausimai:


1. Kiek kainuoja narystė “Zizas Fit” grupėje?

- € 19,99/mėn 

2. Ar sudaroma kažkokia ilgalaikė sutartis?

- Ne. Jūs galite nutraukti narystę bet kada. Parašykite prašymą nutraukti narystę prieš 3 d. iki Jūsų narystės galiojimo pabaigos el. paštu [email protected]

3. Ar norint sportuoti pagal Jūsų programas reikalinga sporto salė?

- Ne. Beveik visos mūsų treniruotės yra pritaikytos sportuoti namų sąlygomis beveik be jokio papildomo inventoriaus.

4. Ar galima dalyvauti Jūsų maratonuose jei turiu sveikatos sutrikimų?

- “Zizas Fit” autoriai neatsako už Jūsų sveikatą. Prašome vadovautis gydytojo nurodymais. Jūs patys atsakot už Jūsų sveikatą.

5. Ar gali atsisiųsti sau medžiagą?

- Ne, turinys pasiekiamas tol, kol esate aktyvus narys.

6. Ar galiu tapti Zizas Fit grupės nare jei neturiu kreditinės kortelės?

- Taip. Tinka bet kokia banko kortelė. Prašome bandyti apmokėti Jūsų turima banko kortele

@ Visos teisės saugomos Zizas Fit 2022
Pirkimo Sąlygos