NUMESKITE SVORĮ, PAMILKITE SAVE, UŽSIKRAUKITE ENERGIJOS DIENAI, ATSISAKYKITE ALINANČIŲ IR NEVEIKSMINGŲ DIETŲ GREIČIAU NEI PER 30 DIENŲ!

JAU RUGSĖJO 24 DIENĄ STARTUOJA NAUJASIS 21 DIENOS ANTI - CELIULITO MARATONAS!

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds

Pradėkite pokyčius jau šiandien su Zizas Fit grupe!

Prisijunkite prie daugiau nei +900 moterų grupės ir pradėkite rūpintis savo sveikata ir savijauta efektyviau!

ŽMONĖS, KURIE PAKEITĖ SAVO GYVENIMĄ

"Kadangi laiko planavimas man labai svarbu - galybė atlikti treniruotę kada man patogu ir kaip reikiant padirbėti per ganėtinai trumpą laiką - labai svarbu! Labai pasiteisino sprendimas prisijungti! Gauni ne tik treniruotes, bet motyvaciją, receptų ir svarbiausia palaikymą ir skatinimą nepasiduoti. :)
Treniruotes atlikti gali bet kur ir bet kada ir visada žinai, kad jei kils klausimų - atsakymus visada gausi. 🙂 ačiū, kad esate ir skatinate judėti link sveikesnio gyvenimo būdo! "

Paulina Kiškienė
"Tai mano pirmas maratonas ir tikrai nemaniau, kad mane taip užkabins sportas, labai smagu sulaukti tiek motyvacijos ir palaikymo , treniruotės puikios, kiekviena diena apgalvota, patinka tempas, pratimai įvairūs 🙂 informacijos daug, matosi, kad Vadimas Zizas ir Anastasija Zizas įdeda daug darbo ❤️ Džiaugiuosi, kad pagaliau pasiryžau prisijungti prie jūsų grupės, tikiu pavyks prisijaukinti sportą ir man 🙏"

Vilda Domkuvienė

Sveiki visi(-os),apie Anastasija Zizas "30 dienų riebalų deginimo"maratoną sužinojau iš draugės.Iškart patiko tai,kad labai prieinama kaina😁 Treniruotės su Anastasija laukiu kas dien,jos užveda,o pirmus rezultatus akibaizdžiai pamačiau jau po 10 dienų🤩 Niekad nemėgau sportuot,bet šis maratonas mane užveda,dabar negaliu sustot,maitinuosi pagal sudaryta lentelę,kuri kiekvienam suprantama,per dvi savaites numečiau 4.5kg svorio👍 Tai kažkas nerealaus

Daiva Banaitienė

AR ŽINOJOTE, KAD DABAR GALITE NUMESTI PAPILDOMUS KILOGRAMUS, JAUSTIS ENERGINGIAU IR PAMILTI SAVE LENGVESNIU KELIU VOS PER 30 DIENŲ?

Ar tau irgi taip buvo, jog lipdama laiptais - suprakaituoji, išmuša karštis ir pasidaro tamsu akyse? Ar tau irgi taip yra buvę, kad atsikeli ryte neblogos nuotaikos, bet nueina į vonios kambarį, pamatai atvaizdą veidrodyje ir atrodo nebesinori gyventi?

Sakyk, o ar jautei kada nors gėdą papludimyje? O gal net nenuvažiuodavai prie jūros vien dėl to, kad ten reiks nusirengti, o tu gėdyjiesi savo kūno?

Buvo?

Mergaite, ne Tu viena tokia. Kad ir kaip keistai atrodytų, aš irgi visada pergyvenau dėl panašių dalykų. Nemylėjau visiškai savęs. Jaučiau apatiją viskam. Ak, kaip aš Tave suprantu.

Jei tik kas anksčiau man būtų parodęs ir supažinęs su tokiu gyvenimo būdu, kuriuo gyvenu dabar. Jis man leidžia ir skaniai valgyti, ir surasti laiko sau, nes tam reikia vos 30 min. per dieną ir atrdotyti taip, kaip aš visada svajojau.

Kai pakeičiau savo gyvenimą ir suvokiau, kad ne aš viena tokia, aš sukūriau Zizas Fit. Tai moterims skirta grupė, kurioje šimtai moterų atsikrato savo kompleksų, nereikalingų kilogramų, išmoksta pamilti save ir mėgautis gyvenimu.

Daugiau jokių nuobodžių ir alinančių valandų valandas trunkančių treniruočių. Aš neįsivaizduoju kaip merginos randa 2 val. kasdien sporto klubui. Aš neturiu tiek laisvo laiko. Tikiu, kad neturi ir Tu. Todėl mūsų Zizas Fit grupėje treniruotės trunka iki 30 minučių (juk kiekviena turime pusvalandį, tiesa?) ir jų efektyvumas yra didesnis nei treniruočių sporto klube.

Daugiau jokių nesąmoningų dietų. Gana alinti savo organizmą tom agurkų, grikių, kefyro dietomis. Tai kenkia mūsų organizmui, o mes norime jaustis geriau, bet ne blogiau, tiesa? Mūsų sukurta mitybos sistema leis Jums valgyti ir skaniai ir sveikai. Beje, Jums neprireiks ir neįtikėtinų gaminimo įgūdžių, nes mūsų receptai Zizas Fit yra paprastai pagaminami ir yra sotūs.

Daugiau jokių didelių sumų už narystę sporto klube bei mitybos ir sporto programas. Zizas Fit - grupėje, kurioje viskas įeina į kainą. Vos vienas nedidelis mėnesinis mokestis ir Jumis pilnai pasirūpins mūsų profesionalų komanda.

ZIZAS FIT GRUPĖ SKIRTA MOTERIMS:

 • Kurios nori numesti svorį ir pradėti kasdien jaustis gerai;
 • Kurios nori pakelti savivertę ir atrasti meilę sau;
 • Kurios nori tapti energingesnės ir atrasti laiko sau;
 • Kurios nori atsisakyti neveiksmingų ir alinančių dietų ir pradėti valgyti skanų ir subalansuotą maistą;
 • Kurios nori gauti motyvacijos ir palaikymo pokyčių kelyje kartu;
 • Kurios neturi laiko važiuoti į sporto salę, bet nori efektyviai sportuoti namų sąlygomis;
 • Kurios nori sutaupyti pinigų ant brangių sporto klubo abonimentų ir asmeninių trenerių;
 • Kurios galvoja, kad sportas yra tik štangos kilnojimas ir prakaitavimas sporto klube;
 • Kurios dvejoja ar galima namų sąlygomis pasiekti stulbinančių rezultatų;
 • Kurios yra išbandžiusios visus įmanomus būdus sulieknėti, bet viskas pasibaigė nusivylimu savimi.

ZIZAS FIT NARYSTĖS PRIVALUMAI:

 • Tapsite uždaros VIP moterų bendruomenės dalimi Facebook’e grupėje ir prisijungsite prie +900 moterų, kurios rūpinasi savo sveikata ir grožiu.
 • Turėsite galimybę sportuoti tada, kai Jums yra patogu ir pamiršite visiems laikams tas nuobodžias ir varginančias treniruotes po kurių negalite nieko daryti.
 • Live transliacijų metu galėsite užduoti Jums rūpimus klausimus ir gauti atsakymus, taip Jus greičiau tobulėsi ir įgausite naujų žinių, kurios padės Jums susikurti tokį kūną, kokio norite.
 • Galėsite peržiūrėti visus seminarus, motyvacinius bei sporto video Jums patogiu laiku ir suspėsite dienos metu, ne tik nuveikti svarbius darbus, bet ir įgausite naudingų žinių.
 • Surasite grupėje bendraminčių, kurios Jus palaikys ir paskatins judėti pirmyn, todėl visada atėjus sunkiems momentams turėsite stiprų palaikymą iš šono.

ŠTAI KOKIUS REZULTATUS PASIEKĖ ANASTASIJOS ZIZAS KLIENTĖS:

Norite ir jūs pakeisti savo gyvenimą kardinaliai per ateinančias 30 dienų?

Prisijunkite prie Zizas Fit grupės dabar!

ZIZAS FIT PRISTATO:


Diplomuota trenerė, paskatinusi pradėti sportuoti dešimtis tūkstančių moterų visame pasaulyje. Jos treniruotės užveda, o vidinė energija ir asmeninis pavyzdys - motyvuoja sportuoti kartu. Anastasija “Zizas Fit” grupėje atsakinga už treniruotes bei mityba.

Anastasija Zizas


Minčių architektas bei bestselerio autorius. Savo motyvacines ir saviugdos paskaitas veda didžiausiose Lietuvos arenose (Litexpo, Compensa koncertų salė). Jis gali atsekti kiekvieno Jūsų įsitikinimo šaknį ir paversti tai motyvacija gyventi pilnavertį gyvenimą. 

Vadimas Zizas

KĄ GAUNATE ĮSIGIJĘ ZIZAS FIT GRUPĖS NARYSTĘ:

 • 30 dienų SPECIALUS Riebalų deginimo maratonas, kuris padės jums efektyvių treniruočių metu susikurti tokią figūrą kokios norite. Šalia to gausite įvairių receptų ir patarimų rinkinį, todėl daugiau nebereikės pirkti naujų mitybos ar sporto programų, kad gautumėte norimą rezultatą. 
 • 21 dienos aktyvumo maratonas (vaizdo pamokos, teorinės žinios, receptai ir patarimai).
 • 21dienos SPECIALUS anti-celiulitinis maratonas, kuris padės efektyvių treniruočių metu pamiršti visiems laikams celiulito pasekmes ir sveikų receptų pagalba subalansuosite savo mitybą ir pamilsite save tokią kokia esate - TOBULA. (JAU STARTAS RUGSĖJO 24 DIENĄ)
 • Uždara VIP Facebook grupė visiems jūsų rūpimiems klausimams ir atsakymas, tai padės jums rasti atsakymus vienoje vietoje, todėl nebereikės naršyti internete valandų valandas, kad rastumėte atsakymus.
 • 1 k. per mėnesį Live transliacija, kurios metu turėsite galimybę tiesioginiame eteryje pabendrauti su Anastasija Zizas ir Vadimu Zizu ir gauti profesionalius atsakymus.
 • Sveikuoliškų receptų rinkinys (nuolatos atsinaujinantis), tai padės užmiršti visiems laikams sunkiai ir ilgai gaminamus gardžius patiekalus/skanėstus ir taip sutaupysite savo ir šeimos laiką.
 • Kiekvieną mėnesį atsinaujinančios vaizdo pamokos, kurios leis kiekvieną mėnesį gauti naujų žinių, kurias pritaikius galėsite gauti patį geriausią rezultatą.

JEIGU ĮSIGYSITE DABAR GAUSITE NET 3 PAPILDOMAS DOVANAS:

Psichologinis seminaras Tobulam kūnui pasiekti, kuris padės tau suprasti pagrindinius principus, kaip atrodyti ir jaustis gerai.

(Vertė 29.99 Eur.)

Pavyzdinis mitybos planas jūsų geresniems rezultatams, kuris padės aiškiai žinoti ką valgyti dienos metu, kad turėtumėte gražų kūną.

(Vertė 9.99 Eur.)

Lietuvoje tapusio knygos - bestselerio "(Ne)adekvatus aš" audio knyga, tai padės tau pasižiūrėti į gyvenimą kitu kampu.

(Vertė 9.99 Eur.)

IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS UŽ GERIAUSIĄ KAINĄ!

JAU RUGSĖJO 24 DIENĄ STARTUOJA NAUJASIS 21 DIENOS ANTI - CELIULITO MARATONAS!

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds

Vos €0.33 ct/dienai. Tai yra geriausia investicija į savo sveikatą! Prisijunk prie +900 moterų grupės!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
VARDAS:
EL.PAŠTAS:
TEL.NUMERIS
APMOKĖJIMO INFORMACIJA
BANKO KORTELĖS NUMERIS:
CVC KODAS (3 SKATM.)
EXPIRY MONTH:
EXPIRY YEAR:
PRODUKTAS
KAINA
9.90 Eur./mėn
24.99 Eur./3 mėn
Dėmesio SEB banko klientai. Jums patogiau pirkti narystę kompiuteriu, nes telefonu SEB neleidžia. Kai kuriems galimai rodys sumą 0€, tačiau nekreipkit dėmesio, nuskaičiuos tą sumą, kurią pasitinkote Jūs

Jeigu turite klausimų, susisiekite: zizasfit@gmail.com

Jūs perkate mėnesinį (arba 3 mėn.) abonementą su automatiniu narystės pratęsimu. Norint nutraukti narystę prašome parašyti el. paštu zizasfit@gmail.com likus bent 3 d. iki narystės pabaigos.
KĄ GAUNATE ĮSIGIJĘ NARYSTĘ:
 • Riebalų deginimo maratonas.
 • ​21 dienos aktyvumo maratonas (vaizdo pamokos, teorinės žinios, receptai ir patarimai).
 • ​21d. anti-celiulitinis maratonas (vaizdos pamokos, teorinės žinios, receptai ir patarimai).(Startas rugsėjo 24 dieną.)
 • ​Uždara Facebook grupė visiems jūsų klausimams.
 • ​1 k. per mėnesį Live transliacijos jūsų klausimams.
 • ​Sveikuoliškų receptų rinkinys (nuolatos atsinaujinantis).
 • ​Kiekvieną mėnesį atsinaujinančios vaizdo pamokos.
 • ​+ 3 papildomos dovanos.

DAUGIAU NEI 900 LAIMINGŲ NARIŲ

Daugiau nei 900 žmonių priėme sprendimą keistis su Zizas Fit grupe, kurioje pateikiama naudinga informacija vaizdo formatu. Geriausia investicija, už prieinamą kainą.

SAUGUS APMOKĖJIMAS

Mes laikomės visų BDAR (GDPR) reikalavimų, todėl užtikriname jūsų duomenų ir atsiskaitymo saugumą. Puslapyje naudojame aukšto lygio šifravimo sistemą, todėl operacijos yra apsaugotos nuo duomenų pažeidimų. 

Dažniausiai užduodami klausimai


1. Kiek kainuoja narystė “Zizas Fit” grupėje?

- € 9,99/mėn

2. Ar sudaroma kažkokia ilgalaikė sutartis?

- Ne. Jūs galite nutraukti narystę bet kada. Parašykite prašymą nutraukti narystę prieš 3 d. iki Jūsų narystės galiojimo pabaigos el. paštu zizasfit@gmail.com

3. Ar norint sportuoti pagal Jūsų programas reikalinga sporto salė?

- Ne. Beveik visos mūsų treniruotės yra pritaikytos sportuoti namų sąlygomis beveik be jokio papildomo inventoriaus.

4. Ar galima dalyvauti Jūsų maratonuose jei turiu sveikatos sutrikimų?

- “Zizas Fit” autoriai neatsako už Jūsų sveikatą. Prašome vadovautis gydytojo nurodymais. Jūs patys atsakot už Jūsų sveikatą.

5. Ar gali atsisiųsti sau medžiagą?

- Ne, turinys pasiekiamas tol, kol esate aktyvus narys.

6. Ar galiu tapti Zizas Fit grupės nare jei neturiu kreditinės kortelės?

- Taip. Tinka bet kokia banko kortelė. Prašome bandyti apmokėti Jūsų turima banko kortele

@ Visos teisės saugomos Zizas Fit 2021